Aktë të Rilindjës Kombetare Sshqiptare 1878 - 1912 : (memorandume, vendime, protesta, thirrje) / Akademia e Shkencave të RPS të Shqipërisë, Instituti i Historisë. Përgatitur nga Stefanaq Pollo dhe Selami Pulaha

Saved in:
Bibliographic Details
MitwirkendeR:
Sonstige:
Place / Publishing House:Tiranë : Akad. e Shkencave, Inst. i Historisë, 1978
Year of Publication:1978
Language:Albanian
Subjects:
Physical Description:286 S.
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!

Copies

OeAW Institute for Habsburg and Balkan Studies - IHB 

Location:FB. Balkan
Call Numbers:D.5.1.2-44
Call Number 2nd Call Number Description Location Remarks Status Availability Order
D.5.1.2-44 FB. Balkan Nachlass Elsie Not for loan Available  Place a Hold