Petrela në gjurmët e historisë dhe traditave të saj : materiale të simpoziumit shkencor si dhe shkrime e tregues të tjerë të historisë e gjeografisë së kësaj treve / pregatiti, redaktoi dhe materiali letrar Petrit Shehu

Saved in:
Bibliographic Details
HerausgeberIn:
Place / Publishing House:Tiranë : Shoqata Historike Kulturore Petrela, 1997
Year of Publication:1997
Language:Albanian
Subjects:
Physical Description:75 Seiten; Illustrationen
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!

Copies

OeAW Institute for Habsburg and Balkan Studies - IHB 

Location:FB. Balkan
Call Numbers:D.5.1-160
Call Number 2nd Call Number Description Location Remarks Status Availability Order
D.5.1-160 FB. Balkan Nachlass Elsie Not for loan Available  Place a Hold