Vepër e qenies dhe e qenësisë sonë : vëzhgime mbi artin poetik të Fishtës / Anton Nikë Berisha

Saved in:
Bibliographic Details
VerfasserIn:
Place / Publishing House:Prishtinë : Shpresa & Faik Konica, 2003
Year of Publication:2003
Language:Albanian
Subjects:
Online Access:
Physical Description:342 S.; 1 Portr.
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!