Historia e popullit shqiptar : në katër vëllime / 4 : Shqiptarët gjatë luftës së dytë botërore dhe pas saj : 1939 - 1990 / Akademia e Shkencave e Shqipërisë, Instituti i Historisë. [Skënder Anamali ...]

Saved in:
Bibliographic Details
Superior document:Historia e popullit shqiptar në katër vëllime 4
MitwirkendeR:
Sonstige:
Place / Publishing House:Tiranë : Botimet Toena, 2009
Year of Publication:2009
Edition:Botimi i dytë i ripunuar
Language:Albanian
Physical Description:479 S.; Ill., Kt.
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!

Copies

OeAW Institute for Habsburg and Balkan Studies - IHB 

Location:FB. Balkan
Call Numbers:D.5.1.1-3/4
Call Number 2nd Call Number Description Location Remarks Status Availability Order
D.5.1.1-3/4 FB. Balkan Nachlass Elsie Not for loan Available  Place a Hold