Fishta dhe të tjerë : Frashëri, Kranjçeviq, Doçi, Nikaj, Koliqi, Bala, Kadare / Kapllan Resuli

Saved in:
Bibliographic Details
VerfasserIn:
Place / Publishing House:Tiranë : Shtëpia Botuese "Naum Veqilharxhi", 2001
Year of Publication:2001
Language:Albanian
Physical Description:142 Seiten
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!

Copies

OeAW Institute for Habsburg and Balkan Studies - IHB 

Location:FB. Balkan
Call Numbers:D.5.1.5-19
Call Number 2nd Call Number Description Location Remarks Status Availability Order
D.5.1.5-19 FB. Balkan Nachlass Elsie Not for loan Available  Place a Hold