Shkrime për historinë e Shqipërisë : kujtime politike, si dhe shkrime të tjera e letërkëmbimi ; të hulumtuara ndër arkiva / Ali Këlcyra. Kujtime [...] të hulumtuara ndër arkiva prej Tanush Frashërit

Saved in:
Bibliographic Details
VerfasserIn:
Sonstige:
Place / Publishing House:Tiranë : Shtëpia Botuese Onufri, 2012
Year of Publication:2012
Language:Albanian
Subjects:
Online Access:
Physical Description:655, [32] S.; Ill., Kt.
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!

Copies

OeAW Institute for Habsburg and Balkan Studies - IHB 

Location:FB. Balkan
Call Numbers:D.1-61
Call Number 2nd Call Number Description Location Remarks Status Availability Order
D.1-61 FB. Balkan Nachlass Elsie Not for loan Available  Place a Hold